Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

ARİF YİĞİT BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » ARİF YİĞİT BAŞARI HİKAYESİ

ARİF YİĞİT BAŞARI HİKAYESİ

2008 yılında kurulmuş ve kuruluşuna takiben 28-02-2008 tarihinde odamız ticaret siciline tescil işlemleri yapılarak şirket unvan ve faaliyeti tescillenmiştir.

Kuruluşuna takiben aktif olarak üretime geçmiş olan; İlçemizin coğrafi işaretli ürünü olarak tescil altına alınmış olan siyah havuç ve meyve sebze konsantresi üretimi yapılmaktadır. Özellikle siyah havuç suyu konsantresi imalatı firmanın ana iştigal konusudur.

Firmanın ihtiyacı olan hammaddenin hemen hemen tamamını yine kendi arazilerinde 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile üretmekte olup günümüzün rekabetçi şartlarında en kaliteli ve en ekonomik şekilde alıcılarına ulaştırmanın amaç ve gayreti içerisindedirler.

Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m2 alan üzerinde kurulu bulunan fabrika imalat ile ilgili gereken tüm makine ve ekipmanlar alanında isim yapmış tedarikçilerden sağlanmaktadır.Kalite adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak bölge üreticilerine ve ülke ekonomisine katma değer yaratmayı hedeflemiştir.

Siyah havuç yetiştiriciliği bölgesinde ağırlıklı olarak siyah havuç suyu konsantresi üretmek üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, özellikle siyah havuç üretiminde ve tecrübeli kadrosu ile birlikte en son teknolojilerle önemli bir etkinlik kazandığı proseslerde işleme girmiştir.

Mevcut rekabetçi şartlar göz önünde bulundurulur, en düşük maliyetle kaliteli ürünler üretilir, en iyi ambalajlarda ürünleri en kısa sürede paketler ve tecrübeli kadrosu ile siparişleri zamanında teslim eder ve böylece müşteri memnuniyetini sağlamanın mutluluğunu yaşar. En önemli avantajlarından biri, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinden talep ettiği hemen hemen kendi siyah havuç üretimiyle birlikte hammaddenin yakınlığıdır.

Erkon Konsantre A.S. Aynı zamanda diğer meyve ve sebze suyu konsantrelerini ve meyvelerini işleyerek, Türkiye ve dünyada yetişen en iyi kalitede olan bu özel ürünleri pazarlar ve böylece bölgeye önemli gelirler sağlar. Şirket ekip çalışmasına büyük önem veriyor ve deneyimli kadrosu ile yenilikleri takip ediyor, ilgili kişi, kurum ve kişilerle sürekli bilgi alışverişinde bulunuyor ve böylece müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın yollarını aramaya devam ediyor.

2019 yılında Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak Erkon Konsantre Sanayi ve Ticaret ve Limited Şirketinin ilçemiz için yapmış olduğu hizmetler,ilçemize sunmuş olduğu iş istihdamı için oda başkanımız Mahmut Özkoç ve yönetim kurulu üyelerimiz ile kendilerine plaket takdim edilmiştir.Kendilerine yapmış oldukları hizmetler için teşekkür eder iş hayatlarında başarılar dileriz.

Bu içerik toplam 95 kişi tarafından okunmuş.

ODA AİDATLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !!!

Sayın Üyemiz,

2020 yılı Oda aidatlarının (yıllık ve munzam) 1. ve 2. taksitlerinin son ödeme süresi; 30 Ekim 2020 Cuma günü saat 17:30’da sona erecektir.

 

ODA AİDATLARINIZI;

 

Son ödeme gününden sonra tahsil edilecek aidatlara gecikme zammı eklenerek (kanun gereği) tahsil edilecektir.

 

EREĞLİ KONYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651