Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri

Ana Sayfa » Duyurular » Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ev sahipliğinde  Aksaray, Konya İl ve İlçelerinde yerleşik iş çevrelerine yönelik olarak 21-22 Şubat 2022 tarihlerinde 13:30-17:00 saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.Çevrim içi olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” gönderilecektir.Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları hakkında bilgi edinme, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.Seminer katılım linkleri ekteki eğitim programları ile birlikte ve aşağıda yer almaktadır. Aşağıda belirtilen Zoom-Webinar katılım linkinden ve ID Numarasından Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerlerine, ücretsiz, kayıt yapmadan doğrudan katılım sağlanabilir.  Katılım sağlayacak kişilerin, zoom-webinar uygulamasına giriş aşamasında,  Ad Soyad ve e-posta adreslerini doğru girmeleri, Katılım Belgelerinin doğru bilgilerle gönderilebilmesi açısından önem arz etmektedir.

Bilgileri rica olunur.

21-22 Şubat 2022 Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri ;

Zoom Webinar Linki :  https://zoom.us/j/95872073436

Zooom Webinar ID : 95872073436

21 Şubat 2022 Tarihli Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Web Duyuru Linki : https://egitim.oaib.org.tr/Genel/EgitimDetay.aspx?anah=456

22 Şubat 2022 Tarihli Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Web Duyuru Linki : https://egitim.oaib.org.tr/Genel/EgitimDetay.aspx?anah=457

 

Bu içerik toplam 13 kişi tarafından okunmuş.

 Yıllık Aidat ve Munzam Aidat

             Ödeme Süreleri

5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu’nun 50. Maddesine istinaden, Üyelerimizin yıllık ve munzam aidatlarını Haziran ve Ekim aylarında iki eşit taksitle ödeyebilecekleri ifade edilmiştir.

 

Üyelerimizin herhangi bir cezai müeyyideye kalmamaları için aidatlarını gününde ödemeleri önemle duyurulur.

Son Ödeme Tarihleri;

1. Taksit 30.06.2022

2. Taksit 31.10.2022

 

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651