Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

“E-İhracatta Başarılı Olmanın Anahtarları” Webinarı Hk.

Ana Sayfa » Duyurular » “E-İhracatta Başarılı Olmanın Anahtarları” Webinarı Hk.

Sayın üyemiz;

Mevlana Kalkınma Ajansı ve IdeaSoft iş birliğiyle 12 Temmuz 2023 Çarşamba günü saat 14.00’te “E-İhracatta Başarılı Olmanın Anahtarları” başlıklı bir webinar düzenlenecektir. Online olarak gerçekleştirilecek programda, aşağıda belirtilen konuşmacılar ve konular yer alacaktır:

E-İhracatta Başarıya Giden Yol

  • İbrahim VICIL – IdeaSoft Kanal Satış Müdürü

E-ihracatta SEO

  • Giray ASLAN – Tepeseo Dijital Pazarlama Kurucusu

E-ihracatta Sosyal Medya Tasarımının Önemi

  • Hüseyin GÜLBAHÇE – Fibrika Ajans Kurucusu

E-İhracat Teşvikleri

  • Fuat BÖGE – Kobi-Line Genel Müdürü

 

E-ihracatta stratejik planlama, dijital pazarlama teknikleri, SEO optimizasyonu, sosyal medya tasarımı ve ihracat teşvikleri gibi konuların detaylı aktarılacağı webinar boyunca katılımcıların interaktif olarak soruları da yanıtlanacaktır.

Kayıt linki: https://www.ideasoft.com.tr/ideaakademi-egitimleri/e-ihracatta-basarili-olmanin-anahtarlari/

Programa katılımla ilgili not: Online programa kayıt olduğunuz mail adresine eğitim günü gelecek link üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Saygılarımlızla,

 

Bu içerik toplam 10 kişi tarafından okunmuş.

ODA AİDAT BORÇLARINA YAPILANDIRMA İMKÂNI

Sayın Üyemiz;

7440 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete’ de yayımlanmıştır.

Üyelerin Odalara olan aidat borçları Kanun kapsamındaki alacaklar için 31 Aralık 2022 (bu tarih dahil) tarihi itibariyle ödenmesi gerektiği halde ödenmemiş olan 2022 yılı ve öncesi dönemlere ait aidat ödemeleri yapılandırma kapsamındadır.

Yapılandırmaya başvuranların, borç taksitlerinin birincisini kanunun yayımlandığı tarihi takip eden üçüncü ayın sonuna kadar (30/06/2023), kalanını ise aylık dönemler halinde ve azami toplam dokuz eşit taksitte (son taksit tarihi 28/02/2024) ödemesi gerekmektedir.

Üyeler, 31/05/2023 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru fiziksel olarak yapılabileceği gibi, 01/04/2023 tarihinden itibaren https://ebelge.tobb.org.tr adresinden veya e-devlet kapısı (https://turkiye.gov.tr) üzerinden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği – Kimlik Doğrulama Hizmetleri – TOBB Oda/Borsa Üye Bilgi Sistemi linki kullanılarak yapılabilecektir.

Ödenmesi gereken ilk taksit süresinde tam ödenmemesi ya da bir takvim yılında birden fazla taksitin süresinde ödenmemesi halinde yapılandırma bozulacaktır.

Yapılandırmadan yararlanabilmeniz için 01/04/2023 – 31/05/2023 tarihleri arası başvuru yapmanızı rica ederiz.

BAŞVURULARINIZI

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 537 592 1073