Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Ereğli’nin Doğal Güzellikleri

Ana Sayfa » Ereğli » Ereğli’nin Doğal Güzellikleri

Bünyesinde barındırdığı tarihi özellikleri ve doğal güzellikleri ile Türkiye?nin sayılı şehirlerinden olan Ereğli, yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte açılan turizm sezonunda kendisini ziyaret edecek misafirlerini bekliyor. İvriz Kaya anıtı, İvriz Çayı, Kervansaray, Ulu Camii, Toroslar gibi tarihi ve doğal güzellikleri ile turizm potansiyeli yüksek olan Ereğli; 2011 yılı turizm sezonunda ziyaretçilerini ağırlamaya hazır.

Yaz mevsiminin gelmesi ile Ereğli’ye özgü meyvelerin de yetişmesi, Ereğli’de ekonomik turizmi de canlandırması beklentisi ağır basarken, Ereğli’nin tarım ve hayvancılık alanındaki özgünlükleri de kır turizmini güçlendirecek potansiyele sahip.

Bu içerik toplam 445 kişi tarafından okunmuş.

 

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651