Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Ereğli’nin Doğal Güzellikleri

Ana Sayfa » Ereğli » Ereğli’nin Doğal Güzellikleri

Bünyesinde barındırdığı tarihi özellikleri ve doğal güzellikleri ile Türkiye?nin sayılı şehirlerinden olan Ereğli, yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte açılan turizm sezonunda kendisini ziyaret edecek misafirlerini bekliyor. İvriz Kaya anıtı, İvriz Çayı, Kervansaray, Ulu Camii, Toroslar gibi tarihi ve doğal güzellikleri ile turizm potansiyeli yüksek olan Ereğli; 2011 yılı turizm sezonunda ziyaretçilerini ağırlamaya hazır.

Yaz mevsiminin gelmesi ile Ereğli’ye özgü meyvelerin de yetişmesi, Ereğli’de ekonomik turizmi de canlandırması beklentisi ağır basarken, Ereğli’nin tarım ve hayvancılık alanındaki özgünlükleri de kır turizmini güçlendirecek potansiyele sahip.

Bu içerik toplam 317 kişi tarafından okunmuş.

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651