Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Meksika 2021-2024 Dönemi İlaç ve İyileştirici Malzeme Alımı Hakkında

Ana Sayfa » Duyurular » Meksika 2021-2024 Dönemi İlaç ve İyileştirici Malzeme Alımı Hakkında

Sayın Üyemiz,

TOBB’ den alınan yazıda ,Meksiko Ticaret Müşavirliği tarafından Ticaret Bakanlığı’na iletilen yazıya atfen;

Birleşmiş Milletler Proje Hizmetleri Ofisi (UNOPS)’nin 2021-2024 döneminde ilaç ve tıbbi yardım malzemesi alımı için Refah İçin Sağlık Enstitüsü (INSABI) ile bir anlaşma imzaladığı belirtilmiştir.

Uluslararası ihale süreçleri UNOPS tarafından yürütülecek olan bahse konu alımlar hakkında detaylı bilginin UNOPS Meksika internet adresinden (https://www.proyectosaludmexico.org/) ulaşılacağı belirtilmektedir.,

En iyi fiyat ve kalite koşulları sağlanarak uluslararası ihale usulü ile etkin rekabetin, eşit katılımın ve şeffaflığın teşvik edilmesi amacıyla, konu ile ilgilenen ulusal ve uluslararası şirketlerin tamamlayıcı uluslararası ilaç ve tıbbi yardım malzemeleri satın alma sürecine katılmaya; çevrimiçi “Teklif Talebi” formu aracılığıyla fiyat teklifi sunmaya ve Meksika makamlarının ihtiyaç duyduğu sarf malzemelerinin listesini görmeye davet edildiği belirtilmiştir.

Form, ilaç listesi ve katılım koşullarının ” mercado.unops.org ” internet adresinden. 30 Haziran 2021 tarihinden 31 Aralık 2021 saat 24:00’a (Meksika Şehri saati. GMT -5) kadar erişilebilir olacağı, anılan hususla ilgili bilgi taleplerinin Meksika’daki UNOPS Satın Alma Birimi’nin “adq.salud.mx@unops.org” e- posta adresine yöneltilebileceği belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Bu içerik toplam 370 kişi tarafından okunmuş.
TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651