Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

MİREL SÜT BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » MİREL SÜT BAŞARI HİKAYESİ

Mirel Süt Ürünleri A.Ş., Konya-Ereğli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında, arkasında 60 yıllık iş tecrübesiyle birlikte, 3 kuşak iş hayatında yer alan Demireller grubunun kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Müşterilerinin yaşam kalitesini artırmak, güvenilir, sağlıklı ve hijyenik ürünler üretmek. Müşterilerinin tüketebileceği kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üretip müşterilerine  sunmak, yasal ve teknik mevzuat şartlarına uyum sağlayarak insan sağlığını tehlikeye atabilecek her türlü riski değerlendirip kontrol önlemlerine titizlikler uymaktır. Sürdürülebilir kalite için sahip olduğu TS EN ISO 9001:2008, FSSC 22000 ISO/TS 22002-1 belgelerim ile  kalite için gerçekleştirdiği faaliyetleri ile garanti altına almaktır.

Türkiye genelinde Çin Devleti ile yapılan anlaşma şartlarına uyan 54 firmadan birisi olmuştur.

Çin’in yanı sıra hali hazırda; Mısır, Libya, Cezayir, Senegal, Yemen, Suudi Arabistan, Irak, Suriye, Pakistan Hindistan, Sri Lanka, Bangladeş, Vietnam, Filipinler, Nijerya ve Endonezya’ya pastörize süt tozu ve peynir altı suyu tozu ihracatlarını devam ettirmektedir.

Bizde Ereğli (Konya)Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli üyemize ilçemize katmış olduğu iş imkanları,istihdamlar ve getirmiş olduğu yenilikler  ile yapmış oldukları yatırımlardan  dolayı teşekkür eder,iş hayatında başarılar dileriz

 

Bu içerik toplam 71 kişi tarafından okunmuş.

 

Sayın Üyemiz;

“Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” 17/11/2020 tarih ve 31307 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Kanun çerçevesinde, Oda ve borsalara aidat borcu olan üyeler, borçlarını gecikme cezasız peşin olarak ödeyebilir veya gecikme cezasız olarak 6 taksitte ödemek üzere yapılandırabilirler. Yasadan faydalanmak isteyen üyelerin 28 Şubat 2021 tarihine kadar Odamız Muhasebe Müdürlüğüne dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Diğer Bilgiler:

1. Kanun 31/08/2020 ve daha önceki dönemlere ilişkin vadesi geçmiş aidat borçlarını kapsamaktadır. 2020 yılı aidatı 1. taksit  borçları da yasa kapsamındadır.

2. Kanun kapsamında taksitlendirilen aidatların 1. taksitleri 31 Mart 2021 tarihine kadar olmak üzere altı eşit taksitte ödenecektir.

3. Kanun kapsamında yapılandırılan aidatların taksit ödemeleri aylık olarak yapılır ve ödeme süresinde kısmen veya tamamen 1 taksitin ödenmemesi durumunda yapılandırma iptal edilir.

4. Üyelerimizin taksitlendirme imkanından faydalanabilmeleri için 28 Şubat 2021 tarihine kadar Odamız Muhasebe Müdürlüğüne kaşe ve imzalı dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir. (web sayfamızdan ve oda veznelerinden, matbu dilekçe temin edilebilir.)

5. Peşin ödeme yapmak isteyen üyelerimiz de 28/02/2021 tarihine kadar dilekçe ile müracaat ederek gecikme cezasız olarak borçlarının tamamını ödeyebilirler.

6. Vergi Mükellefiyeti sona erdiği halde Oda borsa kayıtları devam eden üyelerin vergi mükellefiyeti sona erdiği tarihten önceki borçları yapılandırma kapsamında olup, vergi mükellefiyeti sona erdikten sonraki aidat borçlarının asılları ve gecikme cezaları silinecektir.

Bilgilerinize sunulur.

EK : Yapılandırma Başvuru Dilekçesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651