Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

MİREL SÜT BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » MİREL SÜT BAŞARI HİKAYESİ

Mirel Süt Ürünleri A.Ş., Konya-Ereğli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında, arkasında 60 yıllık iş tecrübesiyle birlikte, 3 kuşak iş hayatında yer alan Demireller grubunun kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Müşterilerinin yaşam kalitesini artırmak, güvenilir, sağlıklı ve hijyenik ürünler üretmek. Müşterilerinin tüketebileceği kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üretip müşterilerine  sunmak, yasal ve teknik mevzuat şartlarına uyum sağlayarak insan sağlığını tehlikeye atabilecek her türlü riski değerlendirip kontrol önlemlerine titizlikler uymaktır. Sürdürülebilir kalite için sahip olduğu TS EN ISO 9001:2008, FSSC 22000 ISO/TS 22002-1 belgelerim ile  kalite için gerçekleştirdiği faaliyetleri ile garanti altına almaktır.

Türkiye genelinde Çin Devleti ile yapılan anlaşma şartlarına uyan 54 firmadan birisi olmuştur.

Çin’in yanı sıra hali hazırda; Mısır, Libya, Cezayir, Senegal, Yemen, Suudi Arabistan, Irak, Suriye, Pakistan Hindistan, Sri Lanka, Bangladeş, Vietnam, Filipinler, Nijerya ve Endonezya’ya pastörize süt tozu ve peynir altı suyu tozu ihracatlarını devam ettirmektedir.

Bizde Ereğli (Konya)Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli üyemize ilçemize katmış olduğu iş imkanları,istihdamlar ve getirmiş olduğu yenilikler  ile yapmış oldukları yatırımlardan  dolayı teşekkür eder,iş hayatında başarılar dileriz

 

Bu içerik toplam 18 kişi tarafından okunmuş.

ODA AİDATLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !!!

Sayın Üyemiz,

2020 yılı Oda aidatlarının (yıllık ve munzam) 1. ve 2. taksitlerinin son ödeme süresi; 30 Ekim 2020 Cuma günü saat 17:30’da sona erecektir.

 

ODA AİDATLARINIZI;

 

Son ödeme gününden sonra tahsil edilecek aidatlara gecikme zammı eklenerek (kanun gereği) tahsil edilecektir.

 

EREĞLİ KONYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651