Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

MİREL SÜT BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » MİREL SÜT BAŞARI HİKAYESİ

Mirel Süt Ürünleri A.Ş., Konya-Ereğli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında, arkasında 60 yıllık iş tecrübesiyle birlikte, 3 kuşak iş hayatında yer alan Demireller grubunun kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Müşterilerinin yaşam kalitesini artırmak, güvenilir, sağlıklı ve hijyenik ürünler üretmek. Müşterilerinin tüketebileceği kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üretip müşterilerine  sunmak, yasal ve teknik mevzuat şartlarına uyum sağlayarak insan sağlığını tehlikeye atabilecek her türlü riski değerlendirip kontrol önlemlerine titizlikler uymaktır. Sürdürülebilir kalite için sahip olduğu TS EN ISO 9001:2008, FSSC 22000 ISO/TS 22002-1 belgelerim ile  kalite için gerçekleştirdiği faaliyetleri ile garanti altına almaktır.

Türkiye genelinde Çin Devleti ile yapılan anlaşma şartlarına uyan 54 firmadan birisi olmuştur.

Çin’in yanı sıra hali hazırda; Mısır, Libya, Cezayir, Senegal, Yemen, Suudi Arabistan, Irak, Suriye, Pakistan Hindistan, Sri Lanka, Bangladeş, Vietnam, Filipinler, Nijerya ve Endonezya’ya pastörize süt tozu ve peynir altı suyu tozu ihracatlarını devam ettirmektedir.

Bizde Ereğli (Konya)Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli üyemize ilçemize katmış olduğu iş imkanları,istihdamlar ve getirmiş olduğu yenilikler  ile yapmış oldukları yatırımlardan  dolayı teşekkür eder,iş hayatında başarılar dileriz

 

Bu içerik toplam 394 kişi tarafından okunmuş.

    Dijital İmza Beyannamesi                                 Hakkında

01 Mart 2022 

T.C. KONYA EREĞLİ  TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN

Mersis Sistemi üzerinden yapılan her türlü kuruluş ve değişiklik işlemlerinde 01 Mart 2022 tarihinden itibaren “YETKİ KABUL İŞLEMLERİ” Modülü devreye alınmıştır.

Bu Modül sayesinde yeni kimlik kartı ile YETKİLİ olarak eklenen yetkililer için İMZA BEYANI talep edilmeyecektir. Ayrıca yetkili olanlardan aldığımız görev kabul beyanı için de elektronik onay (izin) sistemi devreye girmiştir. TC Kimlik numarası ile sisteme girilen YETKİLİLER için “YETKİ KABUL İŞLEMLERİ” Modülü üzerinden elektronik onay verilmesi şartı getirilmiştir.  Bu işlemler ile ilgili kullanım kılavuzu ekte sunulmuştur.

Bilgilerinize sunulur.

Dijital İmza Beyannamesi İşlemleri  ve Görev Kabul Beyanı 

kullanım kılavuzu

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651