Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Personellerimiz Üye Memnuniyeti Eğitiminde

Ana Sayfa » Haberler » Personellerimiz Üye Memnuniyeti Eğitiminde

Rehberlik ve Danışmanlık Eğitmeni Sayın Ender Demirtaş  hocamızın sunumuyla personellerimize üye memnuniyeti eğitimi verilmiştir.

Eğitiminde hocamız;Üyenin sorun  ve beklentilerine nasıl çözüm odaklı yaklaşılmalı,üyelere geri dönüş nasıl yapılıyor ve ne zaman yapılmaktadır.Üyelerin sektördeki faaliyet alanlarına yönelik olarak tedbir ve önleyici desteklerde bulunulması gerektiğini bu noktada personelin nasıl aksiyon alması gerektiği konusunda detaylı bilgi vermiştir.Ayıca oda olarak üyelerin bilgi güvenliği ve güncelliğinin nasıl korunması gerektiği konusunda bilgilendirme yapmıştır.

 

Bu içerik toplam 113 kişi tarafından okunmuş.

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651