Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

TORUNOĞLU BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » TORUNOĞLU BAŞARI HİKAYESİ

Torunoğlu Süt ve Gıda Mamulleri Sanayi Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi Süt ürünleri üretimine 1968 yılında, baba mesleği olan sezonluk koyun peyniri üretimi ile başlamıştır. Uzun yıllar sezonluk koyun sütü işleyen firma;1995 yılına gelindiğinde yeniden yapılanma süreci girerek faaliyetlerini genişleterek Torunoğlu Süt ve Gıda Mamulleri Sanayi Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi unvanını almış olup ilçemizde 6.200 m² kapalı alanda günlük 150 ton süt işleme kapasitesine sahip olan işletmesinde, Avrupa Birliği normlarına uygun, modern makine, ekipman ve labaratuvarı, tecrübeli mühendis ve teknik elemanları ile sağlıklı, kaliteli ve hijyenik ürünler imal ederek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Torunoğlu Süt ve Gıda Mamulleri Sanayi Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi  süt hayvancılığını teşvik etmek ve çığ süt kalitesini artırmak amacı ile 2001 yılında, Avrupa Birliği normlarına uygun, modern makine ve ekipmanları ile  üretim yapmaya devam etmektedir.

Sürdürülebilir kalite için sahip olduğu üretim kalitesi ve güvenirliğini, 1999 yılında K-Q-TSE-ISO-EN-9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ ve 2005 yılında G-F-TSE-ISO-EN-22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ alarak tescil etmiştir.

Türkiye’den Çin’e gerçekleştirilecek süt ürünleri  ihracatı yapabilecek firma listesi kapsamında Türkiye genelinde sektörün önde gelen 54 firmadan birisi olmuştur.

Bizde Ereğli (Konya)Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli üyemize ilçemize katmış olduğu iş imkanları,istihdamlar ve yapmış oldukları yatırımlardan  dolayı teşekkür eder,iş hayatında başarılar dileriz.

 

Bu içerik toplam 96 kişi tarafından okunmuş.

    Dijital İmza Beyannamesi                                 Hakkında

01 Mart 2022 

T.C. KONYA EREĞLİ  TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN

Mersis Sistemi üzerinden yapılan her türlü kuruluş ve değişiklik işlemlerinde 01 Mart 2022 tarihinden itibaren “YETKİ KABUL İŞLEMLERİ” Modülü devreye alınmıştır.

Bu Modül sayesinde yeni kimlik kartı ile YETKİLİ olarak eklenen yetkililer için İMZA BEYANI talep edilmeyecektir. Ayrıca yetkili olanlardan aldığımız görev kabul beyanı için de elektronik onay (izin) sistemi devreye girmiştir. TC Kimlik numarası ile sisteme girilen YETKİLİLER için “YETKİ KABUL İŞLEMLERİ” Modülü üzerinden elektronik onay verilmesi şartı getirilmiştir.  Bu işlemler ile ilgili kullanım kılavuzu ekte sunulmuştur.

Bilgilerinize sunulur.

Dijital İmza Beyannamesi İşlemleri  ve Görev Kabul Beyanı 

kullanım kılavuzu

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651