Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

TORUNOĞLU BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » TORUNOĞLU BAŞARI HİKAYESİ

Torunoğlu Süt ve Gıda Mamulleri Sanayi Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi Süt ürünleri üretimine 1968 yılında, baba mesleği olan sezonluk koyun peyniri üretimi ile başlamıştır. Uzun yıllar sezonluk koyun sütü işleyen firma;1995 yılına gelindiğinde yeniden yapılanma süreci girerek faaliyetlerini genişleterek Torunoğlu Süt ve Gıda Mamulleri Sanayi Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi unvanını almış olup ilçemizde 6.200 m² kapalı alanda günlük 150 ton süt işleme kapasitesine sahip olan işletmesinde, Avrupa Birliği normlarına uygun, modern makine, ekipman ve labaratuvarı, tecrübeli mühendis ve teknik elemanları ile sağlıklı, kaliteli ve hijyenik ürünler imal ederek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Torunoğlu Süt ve Gıda Mamulleri Sanayi Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi  süt hayvancılığını teşvik etmek ve çığ süt kalitesini artırmak amacı ile 2001 yılında, Avrupa Birliği normlarına uygun, modern makine ve ekipmanları ile  üretim yapmaya devam etmektedir.

Sürdürülebilir kalite için sahip olduğu üretim kalitesi ve güvenirliğini, 1999 yılında K-Q-TSE-ISO-EN-9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ ve 2005 yılında G-F-TSE-ISO-EN-22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ alarak tescil etmiştir.

Türkiye’den Çin’e gerçekleştirilecek süt ürünleri  ihracatı yapabilecek firma listesi kapsamında Türkiye genelinde sektörün önde gelen 54 firmadan birisi olmuştur.

Bizde Ereğli (Konya)Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli üyemize ilçemize katmış olduğu iş imkanları,istihdamlar ve yapmış oldukları yatırımlardan  dolayı teşekkür eder,iş hayatında başarılar dileriz.

 

Bu içerik toplam 13 kişi tarafından okunmuş.

ODA AİDATLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !!!

Sayın Üyemiz,

2020 yılı Oda aidatlarının (yıllık ve munzam) 1. ve 2. taksitlerinin son ödeme süresi; 30 Ekim 2020 Cuma günü saat 17:30’da sona erecektir.

 

ODA AİDATLARINIZI;

 

Son ödeme gününden sonra tahsil edilecek aidatlara gecikme zammı eklenerek (kanun gereği) tahsil edilecektir.

 

EREĞLİ KONYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651