Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Türkiye Büyük Millet Meclisinin 101.Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun…

Ana Sayfa » Haberler » Türkiye Büyük Millet Meclisinin 101.Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun…

Milli iradenin hayata geçirildiği Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 101.yıldönümü birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gururla kutlanmaktadır. TBMM 101 yıl önce olduğu gibi bugünde milli bağımsızlığımız ve geleceğimizi teminat altına almak için gurur ve azimle çalışmaya devam etmektedir.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye’nin aydınlık geleceği çocuklara emanetidir.

Bu bayram, dünyada çocuklara armağan edilen barışın ve kardeşliğin simgesi olan ilk ve tek bayramdır. Bu duygularla 23 Nisan’ı çocuklarımıza armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kuruluşun mimarı aziz şehitlerimizi rahmetle ,gazilerimizi minnetle anıyorum. Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını ve Milli Egemenliğimizin 101.yılını en içten dileklerimle kutluyorum.

Mahmut ÖZKOÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

Bu içerik toplam 9 kişi tarafından okunmuş.

 

Sayın Üyemiz;

COVID-19 Kapsamındaki Tedbirlere Yönelik  Olarak 14/04/2021 Tarih ve  2021/8 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesine İstinaden; Mesai Saatlerimiz Değişmiştir.

15/04/2021 Tarihinden İtibaren Odamız  10:00 – 12:30 ve 13:00-16:00 Saatleri Arasında  Hizmet Verecektir.

Bilgilerinize sunulur,

Saygılarımızla…

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı

 

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651