Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

ERTSO’ da “Sayısal Takograf (Dijital Ehliyet) Hizmeti”…

Ana Sayfa » Haberler » ERTSO’ da “Sayısal Takograf (Dijital Ehliyet) Hizmeti”…

Ereğli(Konya) Ticaret ve Sanayi Odası olarak  12 Kasım 2021 tarihinden itibaren “Sayısal Takograf (Dijital Ehliyet)” hizmeti  verilmeye başlanmıştır.

Ereğli (Konya)Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut ÖZKOÇ’un  yapmış olduğu görüşmeler neticesinde; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yetkilendirilen odamız, 12 Kasım 2021 tarihinden itibaren üyelerimize Sayısal Takograf (Dijital Ehliyet) hizmeti verilmektedir. Karayolu taşımacılığını kolaylaştırmak amacıyla yürürlüğe giren sayısal takograf uygulaması ile üyelerimiz ve dijital ehliyet kullanıcıları , Odamız bünyesinde bu hizmeti almaya başlamıştır.

Başvuru şartları ve gerekli evraklar için odamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim; (o332) 713 10 73 – 108

Saygılarımızla…

Bu içerik toplam 34 kişi tarafından okunmuş.

 

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651