Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Yeşil Sanayi Projesi Bilgilendirme Webinarı

Ana Sayfa » Duyurular » Yeşil Sanayi Projesi Bilgilendirme Webinarı

Sayın Üyemiz;

Malumları olduğu üzere; Avrupa Yeşil Mutabakatı, sektörlerin üretim ve hizmet süreçlerinin tamamını gözden geçirmesini gerektirecek, şirketlerin döngüsel ekonomiye geçişini hızlandıracak bir yol haritasıdır. Firmalara önemli yükümlülükler getiren bu düzenlemeye uyum sağlama sürecindeki en önemli başlıklardan birisi de finansmana erişimdir.

Bu kapsamda; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TÜBİTAK ve KOSGEB tarafından Dünya Bankası desteğiyle Türkiye Yeşil Sanayi Projesi hayata geçirilmiş ve lansmanı 8 Aralık tarihinde gerçekleştirilmiştir. Amacı Türkiye’de sanayinin sürdürülebilir ve verimli yeşil dönüşümünü desteklemek olan projenin toplam bütçesi 450 milyon ABD Doları olarak belirlenmiştir.

Proje hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunmak ve Üyelerimizin sorularının cevaplanması amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü ve Birliğimiz işbirliğinde ; 27 Aralık Çarşamba günü saat 10.00 – 12.00 saatleri arasında “Yeşil Sanayi Projesi Bilgilendirme Webinarı” düzenlenecektir.ülke genelinde mikro, küçük, orta, büyük olmak üzere her ölçekteki işletmelere yönelik olarak düzenlenen, ekte programı takdim edilen bahse konu webinara katılmanızı rica ederiz.

 

Bu içerik toplam 5 kişi tarafından okunmuş.
TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 537 592 1073