Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Ziraat Bankası ve Odamız Arasında Ticari Mal Alım-Satımlarında Kolay Finansman İçin İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır

Ana Sayfa » Haberler » Ziraat Bankası ve Odamız Arasında Ticari Mal Alım-Satımlarında Kolay Finansman İçin İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Ziraat Bankası  işbirliği ile 10 Aralık 2020 tarihinde işbirliği protokolü kapsamında  ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkânı sağlamak, büyük bir tedarik zinciri kurmak amacıyla ” Güvenli Ticaret Sistemi :Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman Ürünü ” projesi hayata geçirilmiştir.

Söz konusu ürün ile Ziraat Bankası’nın üye işyeri ve kurumsal kart alt yapısı üzerinden özel fiyatlama ve vade avantajı sunulacak, böylece alıcı ve satıcılar kendi nakit akışlarına uygun ödeme takvimi oluşturulabileceklerdir.

Ayrıca sisteme katılan alıcı ve satıcılar kendi aralarındaki ticareti, kartlı ödeme sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapabileceklerdir. Böylece, alıcılar ürün ve hammaddeye  daha hızlı ulaşabilecek ,alıcı ve satıcı arasındaki tahsilat riski ortadan kalkacak ve iş süreçlerinde sadeleşme ile etkin maliyet yönetimi sağlanacaktır.

Bu kapsamda Ereğli Konya Ticaret ve Sanayi Odası olarak Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mahmut ÖZKOÇ  ve Ziraat Bankası Bölge Müdürü Sayın Faruk BİŞİREN’ in katılımları ile Ticari Mal Alım-Satımlarında Kolay Finansman İçin İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır.

Protokolün ülkemize, üreticimize, tüccarımıza, tüketicimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Saygılarımızla.

Bu içerik toplam 662 kişi tarafından okunmuş.
TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651