Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

2020 NEFES KREDİSİ ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

Ana Sayfa » Haberler » 2020 NEFES KREDİSİ ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Mahmut ÖZKOÇ  ve Ereğli Denizbank Şube Müdürü Sn.Serkan Kaya 2020 Nefes Kredisi Hakkında ortak basın açıklamasında bulundular.Basın açıklamasında üye işletmelerimizin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirilen nefes kredisi projesi tekrardan başlatılmıştır.Bu çerçevede üyelerimiz, Denizbank Şubesine başvuruda bulunarak kredi kullanabilecektir.Bununla birlikte ilerleyen haftalarda kamu bankalarımızın da projeye dahil edilmesi söz konusudur.

Üyelerimizin kullanacağı kredi 2020 yılı sonuna kadar anapara ve faiz ödemesiz 2021 yılı 12 ay eşit taksitle geri ödemeli toplam en fazla 20 ay vadeli olan kredinin brüt faiz oranı yıllık %7.50 olacaktır. İmzalanan protokol çerçevesinde kullandırılacak kredinin limiti 3 Milyon ve TL altında cirosu olan işletmeler  25.000,00 TL kullanabileceklerdir.

KOBİ’ler krediye başvurabilmek için öncelikle odamızdan Nefes Kredisi Başvuru İçin açıklamalı Faaliyet Belgesi alacaktır.

Kredi kullanımında maddi teminat aranmayacaktır.Kredi değerlendirme sürecinde odamızdan kredi talep eden firmalar için herhangi bir kredi onayına iştirak etmeyecek ve referans vermeyecektir.Protokol imzalayan bankalar KGF’ye ödenecek %0.03 kefalet başvuru bedeli ve komisyonu dışında üyelerimizden herhangi bir masraf komisyonu talep etmeyecektir. İlgili nefes Kredisi Hakkında basın açıklamasının detaylarına oda web sayfamızdan ayrıca  https://www.ereglimetro.com.tr/ozkoctan-nefes-kredisi-aciklamasi-38707h.htm ve http://www.yenieregli.net/?interstitial=true sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Nefes Kredisinin üyelerimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı

Bu içerik toplam 88 kişi tarafından okunmuş.

ODA AİDATLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !!!

Sayın Üyemiz,

2020 yılı Oda aidatlarının (yıllık ve munzam) 1. ve 2. taksitlerinin son ödeme süresi; 30 Ekim 2020 Cuma günü saat 17:30’da sona erecektir.

 

ODA AİDATLARINIZI;

 

Son ödeme gününden sonra tahsil edilecek aidatlara gecikme zammı eklenerek (kanun gereği) tahsil edilecektir.

 

EREĞLİ KONYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651