Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

CAFER-CELAL ÖZER BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » CAFER-CELAL ÖZER BAŞARI HİKAYESİ

CAFER-CELAL ÖZER BAŞARI HİKAYESİ

30-04-1990 yılında ilçemizin yöresel ürünlerinin ülke genelinde tanıtılması ve ilçemizin tanınırlığını artırmak içindi ilk adım.

Şahıs firması olarak 30.04.1990 yılında başlayan serüvende birçok ile yöresel ürün satışı gerçekleştirilmiştir.İlçemizin en lezzetli ürünü olan el yapımı gofret,ev eriştesi,ev tarhanası,sağlık ve bakım ürünleri,kuru meyve,kuru pasta,şekerleme,ev yapımı yöresel reçeller ve daha bunun gibi birçok ürün imalatı yapılmaktadır.

Satışlarında perakende ve toptan siparişler alınmış ve gün geçtikçe büyüyen işletme haline gelmiştir.Firma ürünlerini açmış olduğu internet sitesi üzerinden onlıne sipariş almakta olup ayrıca toplu iş bağlantıları da sağlamaktadır.

Firma yetkilisi Cafer Özer tarafından tek başına başlayan bu serüven artık aile işletmesi yapılmaya karar verilmiş olup 10-07-2019 tarihinde oğlu Celal Özer ile birlikte İnci Yöresel Ürünler olarak devam etme kararı almıştır.

Açılan yeni işletmeye devlet desteklerinden faydalanmaları için odamız genel sekreteri ve makine mühendisimiz ile iş yeri ziyaret edilerek makine teçhizat ölçümleri yapılmış ve kapasite raporu oluşturulmuştur.İlgili rapor Tobb-Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına sunularak uygunluk alınmıştır.Uygunluk alınan rapor sonrasında Kosgeb Makine ve Teçhizat Destek programından yaralanmak isteyen iş yeri sahibimiz için; Konya Kosgeb Müdürü İsmail Aydın ve kosgeb temsilcimiz ile birlikte işyeri ziyareti yapılarak tutanaklar tutulmuş ve kosgeb desteği onaylanmıştır.Üyemiz şuanda almış olduğu makine teçhizatlar ile üretim yapmakta ve sipariş almaktadır.

Ayrıca 23-27 Ekim 2019 tarihinde Antalya’da 10.’su düzenlenen Yörex Yöresel Ürünler Fuarına odamız ile birlikte katılım sağlamış,açmış olduğumuz standımızda yöresel ürünlerini tanıtma imkanı bulmuş ve iş bağlantıları sağlamak için görüşmeler yapmıştır.

Bizde Ereğli (Konya)Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli üyemize ilçemize katmış olduğu iş imkanları,istihdamlar ve getirmiş olduğu yenilikler için teşekkür eder,iş hayatında başarılar dileriz.

Bu içerik toplam 142 kişi tarafından okunmuş.

ODA AİDATLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !!!

Sayın Üyemiz,

2020 yılı Oda aidatlarının (yıllık ve munzam) 1. ve 2. taksitlerinin son ödeme süresi; 30 Ekim 2020 Cuma günü saat 17:30’da sona erecektir.

 

ODA AİDATLARINIZI;

 

Son ödeme gününden sonra tahsil edilecek aidatlara gecikme zammı eklenerek (kanun gereği) tahsil edilecektir.

 

EREĞLİ KONYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651