Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

NEDİM GÜNSEVEN BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » NEDİM GÜNSEVEN BAŞARI HİKAYESİ

NEDİM GÜNSEVEN BAŞARI HİKAYESİ

Günseven Şalgam Gıda Taşımacılık Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Günseven ;

 

1997 yılında küçük bir aile şirketi olarak faaliyete başlamıştır. İlk olarak tarım, nakliye, taşımacılık, petrol ve gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketi; uzun yıllardır şalgam suyunun ana hammaddesi olan siyah havucu üretmektedir. Bölgenin en büyük siyah havuç üreticilerinden olan şirket; 2010 yılından itibaren tamamen geleneksel yöntemlerle Şalgam Suyu üretmeye başlamıştır. Böylece siyah havucun tarladan, şalgam suyu olarak sofralarımıza ulaşıncaya kadar her aşaması, konusunda uzman Gıda Mühendisleri tarafından denetlenmektedir. Gün geçtikçe büyüyen ve kendini her anlamda yenileyen bir firma olan şirket 12000 m2 açık 6000 m2 kapalı alanda, tamamen otomatik makinelerde el değmeden üretim yapmaktadır. Şirketin mevcut kurulu kapasitesi pet şişe için 20.000 şişe/saat, cam şişe içi ise 4000 şişe/saat’tir. Yılda toplam 20.000.000 L ürün üretebilecek kapasiteye sahip olan işletme, 2011 yılı itibariyle ürün portföyüne kattığı nar ekşisi sosu, elma sirkesi, üzüm sirkesi, limon sosu ve 2012-2014 yılları itibariyle ürün portföyüne kattığı limonata, soğuk çay, gül şerbetiyle hızla büyümeye devam etmektedir.

Günseven kurumsal yönetim kadrosunda Türkiye ve yurtdışı satış ağında bölge müdürlükleri bazında çalışmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli bölge müdürleri ile tüketici ve bayilerinin fabrika ile sorunsuz bir şekilde çalışması ve işleri işleyişini yönetmektedirler.Bölge Müdürlükleri ;Ege Bölgesi ,İç Anadolu ve Batı Karadeniz,Marmara Bölge Müdürlüğü,Akdeniz Bölge Müdürlüğü,Konya Bölge Müdürlüğü ve Dış Ülkeler Müdürlüğü mevcuttur.

Şirket Ereğli’de bulunan fabrikasında yıllık 120.000.000 litre ürün üretimiyle sektörün öncülerindendir. Şalgam Suyu’nu kendi ürettiği siyah havuçlardan elde eden Günseven, tarladan sofraya mantığıyla ürünlerini el değmeden tüketicinin sofralarına getirmektedir. Türkiye’de ki en büyük şalgam suyu üreticilerinden olan Günseven ayrıca; Limonata, Limon Sosu, Nar Ekşisi Sosu, Sirke çeşitleri, Gül Şerbeti ve Üzüm Şırasıyla siz tüketicilerin sofralarında yer almaya devam etmektedir.

Üretim tesislerinde toplam 10 milyon TL’lik makine parkuru bulunan Günseven, sürekli yeni yatırımlarla da büyüyerek fabrika üretim ağını geliştirmektedir. Üretimin her aşamasını konusunda uzman Gıda mühendisleriyle kontrol eden Günseven, tüm personeliyle sağlıklı ve doğal ürünler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Bizde Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli üyemize ilçemize katmış olduğu iş imkanları,istihdamlar ve getirmiş olduğu yenilikler için teşekkür eder,iş hayatında başarılar dileriz.

Bu içerik toplam 518 kişi tarafından okunmuş.

Sayın Üyemiz;

“Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” 09/06/2021 tarih ve 31506 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Kanun çerçevesinde, Oda aidat borcu olan üyeler, borçlarını gecikme cezasız peşin olarak ödeyebilir veya gecikme cezasız olarak 6 taksitte ödemek üzere yapılandırabilirler. Yasadan faydalanmak isteyen üyelerimiz 30.09.2021 tarihine kadar Odamız Muhasebe birimine dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Diğer Bilgiler:

1. Kanun 30/04/2021 ve daha önceki dönemlere ilişkin vadesi geçmiş aidat borçlarını kapsamaktadır.

2. Kanun kapsamında taksitlendirilen aidatların 1. taksitleri 31 Ekim 2021 tarihine kadar olmak üzere altı eşit taksitte ödenecektir.

3. Kanun kapsamında yapılandırılan aidatların taksit ödemeleri aylık olarak yapılır ve ödeme süresinde kısmen veya tamamen 1 taksitin ödenmemesi durumunda yapılandırma iptal edilir.

4. Üyelerimizin taksitlendirme imkanından faydalanabilmeleri için 30 Eylül 2021 tarihine kadar Odamız Muhasebe birimine kaşe ve imzalı dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir. (web sayfamızdan ve oda veznelerinden, matbu dilekçe temin edilebilir.)

5. Peşin ödeme yapmak isteyen üyelerimiz de 30/09/2021 tarihine kadar dilekçe ile müracaat ederek, 31 Ekim 2021 tarihine kadar gecikme cezasız olarak borçlarının tamamını ödeyebilirler.

EK:DİLEKÇE

Bilgilerinize sunulur.

EREĞLİ (KONYA) TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI 

 

 

Sayın Üyelerimiz,

Oda Üyelik Aidatlarınızı Haziran ayı içerisinde odamız muhasebe ve tahsilat servisine, www.uye.tobb.org.tr adresinde bulunan online aidat butonu üzerinden ya da aşağıda belirtilen banka hesap numarasına açıklamalı olarak havale-eft yoluyla ödeyebilirsiniz. Yaptığınız ödeme dekontunu konyaereglitso@tobb.org.tr adresine göndermeniz rica olunur.

Halk Bank A.Ş.

Ereğli Şubesi

IBAN:TR05 0001 2009 5110 0016 0000 37

 

 

 

Sayın Üyemiz,

Koronavirüs salgınının ekonomik etkilerinin sınırlanmasına katkı sunmak ve KOBİ’lere uygun koşullarda finansman desteği sağlamak amacıyla “2021 Nefes Kredisi”, 10 Bankanın katılımı ile TOBB ve KGF işbirliğinde 1 Haziran 2021 itibarı ile uygulamaya alınacaktır.

 

Nefes Kredi Paketi ile;

 

 

 

 

 

Katılımcı Bankalar

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.

T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.

AKBANK T.A.Ş.

DENİZBANK A.Ş.

ZİRAAT KATILIM BANKASI A.Ş.

VAKIF KATILIM BANKASI A.Ş.

Bilgilerinize sunarız.

Ereğli (Konya) Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı

 

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651