Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

NEDİM GÜNSEVEN BAŞARI HİKAYESİ

Ana Sayfa » Başarı Hikayeleri » NEDİM GÜNSEVEN BAŞARI HİKAYESİ

NEDİM GÜNSEVEN BAŞARI HİKAYESİ

Günseven Şalgam Gıda Taşımacılık Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Günseven ;

 

1997 yılında küçük bir aile şirketi olarak faaliyete başlamıştır. İlk olarak tarım, nakliye, taşımacılık, petrol ve gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketi; uzun yıllardır şalgam suyunun ana hammaddesi olan siyah havucu üretmektedir. Bölgenin en büyük siyah havuç üreticilerinden olan şirket; 2010 yılından itibaren tamamen geleneksel yöntemlerle Şalgam Suyu üretmeye başlamıştır. Böylece siyah havucun tarladan, şalgam suyu olarak sofralarımıza ulaşıncaya kadar her aşaması, konusunda uzman Gıda Mühendisleri tarafından denetlenmektedir. Gün geçtikçe büyüyen ve kendini her anlamda yenileyen bir firma olan şirket 12000 m2 açık 6000 m2 kapalı alanda, tamamen otomatik makinelerde el değmeden üretim yapmaktadır. Şirketin mevcut kurulu kapasitesi pet şişe için 20.000 şişe/saat, cam şişe içi ise 4000 şişe/saat’tir. Yılda toplam 20.000.000 L ürün üretebilecek kapasiteye sahip olan işletme, 2011 yılı itibariyle ürün portföyüne kattığı nar ekşisi sosu, elma sirkesi, üzüm sirkesi, limon sosu ve 2012-2014 yılları itibariyle ürün portföyüne kattığı limonata, soğuk çay, gül şerbetiyle hızla büyümeye devam etmektedir.

Günseven kurumsal yönetim kadrosunda Türkiye ve yurtdışı satış ağında bölge müdürlükleri bazında çalışmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli bölge müdürleri ile tüketici ve bayilerinin fabrika ile sorunsuz bir şekilde çalışması ve işleri işleyişini yönetmektedirler.Bölge Müdürlükleri ;Ege Bölgesi ,İç Anadolu ve Batı Karadeniz,Marmara Bölge Müdürlüğü,Akdeniz Bölge Müdürlüğü,Konya Bölge Müdürlüğü ve Dış Ülkeler Müdürlüğü mevcuttur.

Şirket Ereğli’de bulunan fabrikasında yıllık 120.000.000 litre ürün üretimiyle sektörün öncülerindendir. Şalgam Suyu’nu kendi ürettiği siyah havuçlardan elde eden Günseven, tarladan sofraya mantığıyla ürünlerini el değmeden tüketicinin sofralarına getirmektedir. Türkiye’de ki en büyük şalgam suyu üreticilerinden olan Günseven ayrıca; Limonata, Limon Sosu, Nar Ekşisi Sosu, Sirke çeşitleri, Gül Şerbeti ve Üzüm Şırasıyla siz tüketicilerin sofralarında yer almaya devam etmektedir.

Üretim tesislerinde toplam 10 milyon TL’lik makine parkuru bulunan Günseven, sürekli yeni yatırımlarla da büyüyerek fabrika üretim ağını geliştirmektedir. Üretimin her aşamasını konusunda uzman Gıda mühendisleriyle kontrol eden Günseven, tüm personeliyle sağlıklı ve doğal ürünler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Bizde Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli üyemize ilçemize katmış olduğu iş imkanları,istihdamlar ve getirmiş olduğu yenilikler için teşekkür eder,iş hayatında başarılar dileriz.

Bu içerik toplam 1.048 kişi tarafından okunmuş.
TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651