Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ VE ODAMIZ ARASINDA UYGULANMAK ÜZERE LİSANSÜSTÜ EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ YAPILMIŞTIR

Ana Sayfa » Haberler » KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ VE ODAMIZ ARASINDA UYGULANMAK ÜZERE LİSANSÜSTÜ EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ YAPILMIŞTIR

Sayın Üyemiz;

KTO Karatay Üniversitesi ve Odamız arasında uygulanmak üzere Lisansüstü Eğitimde geçerli olmak üzere %30 oranında indirim anlaşması yapılmıştır. Odamız üyelerine ve birinci derece yakınları ile eşlerine uygulanacak olan indirimde geçerli olan lisansüstü bölümleri aşağıda belirtilmiş olup 12 Ağustos – 12 Eylül 2022 tarihleri arasında Lisansüstü bölümlere başvurular alınmaktadır.

Adli Bilişim, Elektrik ve Bilgisayar, Enerji Yönetimi, Grafik Tasarım, İnsan Kaynakları ve Sosyal Güvenlik, İnşaat Mühendisliği, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme, Mekatronik Mühendisliği (Türkçe), Mimarlık, Sosyoloji, Tarih Tezli Yüksek Lisans Programları ile Çocuk Gelişimi, Elektrik ve Bilgisayar, Enerji Yönetimi, İnsan Kaynakları ve Sosyal Güvenlik, İnşaat Mühendisliği, İşletme, Mimarlık Tezsiz Yüksek Lisans Programları için indirim geçerlidir.

 

Saygılarımızla…

 

Bu içerik toplam 2 kişi tarafından okunmuş.

 Yıllık Aidat ve Munzam Aidat

             Ödeme Süreleri

5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu’nun 50. Maddesine istinaden, Üyelerimizin yıllık ve munzam aidatlarını Haziran ve Ekim aylarında iki eşit taksitle ödeyebilecekleri ifade edilmiştir.

 

Üyelerimizin herhangi bir cezai müeyyideye kalmamaları için aidatlarını gününde ödemeleri önemle duyurulur.

Son Ödeme Tarihleri;

1. Taksit 30.06.2022

2. Taksit 31.10.2022

 

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651