Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Odamız,Organize Sanayi Bölgemiz ve Necmettin Erbakan Üniversitesi İle İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır

Ana Sayfa » Haberler » Odamız,Organize Sanayi Bölgemiz ve Necmettin Erbakan Üniversitesi İle İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır

21 Ağustos 2020 tarihinde Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası,Ereğli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Necmettin Erbakan Üniversitesi ile ortak işbirliği protokolü imzalanmıştır.

İmza Törenine Ereğli Kaymakamı Sn.Edip Çakıcı,Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn.Prof.Dr.Oğuz Doğan,Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektör Danışmanı Sn.Prof.Dr.Ali Kahraman ve beraberindeki  heyet törene katılım sağlamıştır.

Ereğli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen imza töreninde işbirliği protokolü hakkında konuşma gerçekleştiren ;Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Sn.Prof.Dr.Cem Zorlu,Ereğli Belediye Başkanı Sn.Hüseyin Oprukçu ve ERTSO Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mahmut Özkoç’un konuşmalarının ardından işbirliği protokolü imzalanmıştır.

İşbirliği protokolünün üyelerimiz başta olmak üzere Ereğlimize ve tüm paydaşlara hayırlı uğurlu olsun.

 

   

 

     

 

Bu içerik toplam 64 kişi tarafından okunmuş.

    Dijital İmza Beyannamesi                                 Hakkında

01 Mart 2022 

T.C. KONYA EREĞLİ  TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN

Mersis Sistemi üzerinden yapılan her türlü kuruluş ve değişiklik işlemlerinde 01 Mart 2022 tarihinden itibaren “YETKİ KABUL İŞLEMLERİ” Modülü devreye alınmıştır.

Bu Modül sayesinde yeni kimlik kartı ile YETKİLİ olarak eklenen yetkililer için İMZA BEYANI talep edilmeyecektir. Ayrıca yetkili olanlardan aldığımız görev kabul beyanı için de elektronik onay (izin) sistemi devreye girmiştir. TC Kimlik numarası ile sisteme girilen YETKİLİLER için “YETKİ KABUL İŞLEMLERİ” Modülü üzerinden elektronik onay verilmesi şartı getirilmiştir.  Bu işlemler ile ilgili kullanım kılavuzu ekte sunulmuştur.

Bilgilerinize sunulur.

Dijital İmza Beyannamesi İşlemleri  ve Görev Kabul Beyanı 

kullanım kılavuzu

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651