Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Odamız,Organize Sanayi Bölgemiz ve Necmettin Erbakan Üniversitesi İle İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır

Ana Sayfa » Haberler » Odamız,Organize Sanayi Bölgemiz ve Necmettin Erbakan Üniversitesi İle İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır

21 Ağustos 2020 tarihinde Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası,Ereğli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Necmettin Erbakan Üniversitesi ile ortak işbirliği protokolü imzalanmıştır.

İmza Törenine Ereğli Kaymakamı Sn.Edip Çakıcı,Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn.Prof.Dr.Oğuz Doğan,Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektör Danışmanı Sn.Prof.Dr.Ali Kahraman ve beraberindeki  heyet törene katılım sağlamıştır.

Ereğli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen imza töreninde işbirliği protokolü hakkında konuşma gerçekleştiren ;Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Sn.Prof.Dr.Cem Zorlu,Ereğli Belediye Başkanı Sn.Hüseyin Oprukçu ve ERTSO Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mahmut Özkoç’un konuşmalarının ardından işbirliği protokolü imzalanmıştır.

İşbirliği protokolünün üyelerimiz başta olmak üzere Ereğlimize ve tüm paydaşlara hayırlı uğurlu olsun.

 

   

 

     

 

Bu içerik toplam 33 kişi tarafından okunmuş.

ODA AİDATLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !!!

Sayın Üyemiz,

2020 yılı Oda aidatlarının (yıllık ve munzam) 1. ve 2. taksitlerinin son ödeme süresi; 30 Ekim 2020 Cuma günü saat 17:30’da sona erecektir.

 

ODA AİDATLARINIZI;

 

Son ödeme gününden sonra tahsil edilecek aidatlara gecikme zammı eklenerek (kanun gereği) tahsil edilecektir.

 

EREĞLİ KONYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651