Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Ramazan Ayı Gıda Yardım Paketleri Dağıtımına Devam Edilmekte…

Ana Sayfa » Haberler » Ramazan Ayı Gıda Yardım Paketleri Dağıtımına Devam Edilmekte…

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliği ile Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak her yıl hazırlanan gıda yardım paketleri bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmaya devam edilmektedir.

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak her yıl  Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda yardımlarının dağıtımını bu yıl Türk Kızılay’ı aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.Temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan 700 yardım paketi belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerinin adreslerine teslim edilmektedir.Bu süreçte emeği geçen,erzak paketlerinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında büyük titizlik ve özen gösteren Türk Kızılay’ı ekiplerine teşekkür ederiz.

 

 

 

Bu içerik toplam 71 kişi tarafından okunmuş.

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651