Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

DUBAİ ULUSLARARASI GIDA FUARI

Ana Sayfa » Duyurular » DUBAİ ULUSLARARASI GIDA FUARI

Sayın Üyemiz;

Dubai’de düzenlenecek olan Gulfood/ Dubai “Uluslararası Gıda Fuarı” iş gezisi vesilesiyle Konya’nın iş dünyasına aktif katılımını sağlamak, sektörle ilgili en son teknolojik gelişmeleri takip etmek amacıyla Odamız tarafından 20-24 Şubat 2023 tarihleri arasında Dubai’ye fuar ziyaret gezisi düzenlenecektir.

Fuarda Sektör olarak; Gıda teknolojileri, her çeşit gıda mamulü, Gıda katkı maddeleri, Gıda yan sanayi ara ürünleri, Konaklama, ağırlama ve restoran hizmetleri, hızlı tüketim ürünleri, gıda paketleme ve ambalaj, tarım ürünleri, Meşrubat üretim ve tedarik, Pastacılık ve Şekerleme, Gıda kalibrasyonu, Gıda işleme ürün grupları vb. yer almaktadır.

Fuar gezi ücreti kişi başı yaklaşık 1.390 Dolar’ dır. Yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde yurt dışı iş gezisinin destek kapsamına alınabilmesi ve katılımcı işletmelere destek ödemesi yapılabilmesi için sektör farkı gözetilmeksizin en az 10 (on) işletmenin programa katılımının gerekmektedir.

Söz konusu fuar ziyaretine katılmak isteyen üyelerimiz müracaatlarını en geç 30 Aralık 2022 Cuma günü saat 17.00’a kadar aşağıda bulunan başvuru linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Odamız ve siz değerli üyelerimiz için son derece yararlı olacağını ümit ettiğimiz bu programa katılmanızı bekler, saygılar sunarız.

Başvuru için tıklayınız. http://bit.ly/3PAbrgh

Bu içerik toplam 233 kişi tarafından okunmuş.

YAPILANDIRMA KAPSAMINDA İLK TAKSİT ÖDEME SÜRESİ UZATIMI

7440 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun kapsamında 31/07/2023 olarak belirlenen yapılandırma ilk taksit ödeme süreleri 04/08/2023 tarihine kadar uzatılmıştır.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 537 592 1073