Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

DUBAİ ULUSLARARASI GIDA FUARI

Ana Sayfa » Duyurular » DUBAİ ULUSLARARASI GIDA FUARI

Sayın Üyemiz;

Dubai’de düzenlenecek olan Gulfood/ Dubai “Uluslararası Gıda Fuarı” iş gezisi vesilesiyle Konya’nın iş dünyasına aktif katılımını sağlamak, sektörle ilgili en son teknolojik gelişmeleri takip etmek amacıyla Odamız tarafından 20-24 Şubat 2023 tarihleri arasında Dubai’ye fuar ziyaret gezisi düzenlenecektir.

Fuarda Sektör olarak; Gıda teknolojileri, her çeşit gıda mamulü, Gıda katkı maddeleri, Gıda yan sanayi ara ürünleri, Konaklama, ağırlama ve restoran hizmetleri, hızlı tüketim ürünleri, gıda paketleme ve ambalaj, tarım ürünleri, Meşrubat üretim ve tedarik, Pastacılık ve Şekerleme, Gıda kalibrasyonu, Gıda işleme ürün grupları vb. yer almaktadır.

Fuar gezi ücreti kişi başı yaklaşık 1.390 Dolar’ dır. Yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde yurt dışı iş gezisinin destek kapsamına alınabilmesi ve katılımcı işletmelere destek ödemesi yapılabilmesi için sektör farkı gözetilmeksizin en az 10 (on) işletmenin programa katılımının gerekmektedir.

Söz konusu fuar ziyaretine katılmak isteyen üyelerimiz müracaatlarını en geç 30 Aralık 2022 Cuma günü saat 17.00’a kadar aşağıda bulunan başvuru linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Odamız ve siz değerli üyelerimiz için son derece yararlı olacağını ümit ettiğimiz bu programa katılmanızı bekler, saygılar sunarız.

Başvuru için tıklayınız. http://bit.ly/3PAbrgh

Bu içerik toplam 144 kişi tarafından okunmuş.

 Yıllık Aidat ve Munzam Aidat

             Ödeme Süreleri

5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu’nun 50. Maddesine istinaden, Üyelerimizin yıllık ve munzam aidatlarını Haziran ve Ekim aylarında iki eşit taksitle ödeyebilecekleri ifade edilmiştir.

 

Üyelerimizin herhangi bir cezai müeyyideye kalmamaları için aidatlarını gününde ödemeleri önemle duyurulur.

Son Ödeme Tarihleri;

1. Taksit 30.06.2022

2. Taksit 31.10.2022

 

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651