Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Mali Politikamız

Ana Sayfa » Mali Politikamız

 MALİ POLİTİKAMIZ

  • Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası gelirini üyelere daha iyi hizmet sunmak, üyelerin geliştirilmesini sağlamak için gelirini günün ekonomik şartlarına uygun olarak güvenli bir şekilde değerlendirmeyi ve arttırmayı hedeflemektedir.

 

  • Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası gayrimenkullerinin değerini ve verimini artırıcı tedbirleri alırken, yakın ve orta vadeli stratejik planlar yapar. Değeri düşecek veya daha fazla değer artışı yapmayacağına inanılan gayrimenkullerini elden çıkarma dahil, portföyün değerini artırmaya yönelik her türlü tedbirleri zamanında alır.

 

  • Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası mevcut menkul ve likit değerleri profesyonel şekilde ve aktif olarak yönetir.

 

  • Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası yeni fikirlerin hayata geçirilmesine ve bu sayede yeni değerlerin yaratılmasına önem verir. Bu nedenle Türkiye’de ve Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eder.
Bu içerik toplam 268 kişi tarafından okunmuş.

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

Bilgi kaydı (Yetkili GSM ekleme vb.) İletişim İçin:

Burcu DELİCE

0332 713 10 73

burcudelice@ertso.org.tr


Aidat Bilgileri İle İlgili İletişim İçin:

Burcu DELİCE

0332 713 10 73

burcudelice@ertso.org.tr

 

 

 

 

2020 Yılı Eğitim Talep Duyurusu;

Sayın Üyemiz;

2020 yılı için hazırlayacak olduğumuz eğitim planı için siz değerli üyelerimizin eğitim taleplerini almaktayız. Web sayfamızın duyurular bölümünde sunmuş olduğumuz eğitim talep formunun doldurularak  konyaereglitso@tobb.org.tr  adresine mail ile göndermenizi rica ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651