Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

Personel Politikamız

Ana Sayfa » Personel Politikamız

PERSONEL POLİTİKAMIZ

  • ERTSO olarak değişen kanun ve yeni yönetmelikleri ve yeni gelişmeleri takip edebilecek,uygulamalarını yapabilecek,gerektiğinde insiyatif kullanabilecek ve sorumluluk şuurunu taşıyan personel yetiştirmeye yönelik faaliyetler planlanacak ve uygulamaya konacaktır.
  • ERTSO bünyesinde çalışan personelin eğitim standardını,uluslararası regülasyonlar ve kurallarda belirtilen yeterlilik seviyesine çıkaracak kısa,orta ve uzun vadeli tedbirler alınacaktır.
  • ERTSO olarak üyelerimize yönelik gösterdiğimiz hizmet alanlarında,konularında uzman ve deneyimli personel istihdam edilecek ve kalıcılığı sağlamaya yönelik tedbirler alınacaktır.
  • ERTSO’da “Grup Çalışması”konsepti tesis ve idame edilecektir.
Bu içerik toplam 274 kişi tarafından okunmuş.

 

SAYIN ÜYEMİZ

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

TOBB_BS_UYE_FIRMA_KULLANICI_KLAVUZU

Sisteme gitmek için       :https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/

Hızlı aidat ödeme için   :https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Murat KARPUZCU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651