Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

EBYS Sistemine Geçiş…

Ana Sayfa » Duyurular » EBYS Sistemine Geçiş…

 Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak kısa adı EBYS olan ‘Elektronik Belge Yönetim Sistemine ‘geçiş yapmış bulunmaktayız. Yeni uygulama hem zamandan hem de kağıttan tasarruf sağlayacaktır.

Doğa Dostu bir uygulama olan EBYS Sistemi ile hem kurum içi hem de kurumlar arası ;evrakların oluşturulmasında kullanılan kağıt miktarını EBYS modülü ile en aza indirmiş bulunmaktayız.

Artık siz değerli üyelerimizde odamıza göndermek istediğiniz evraklarınızı E-İmzalı olarak KEP Adresimiz ile Entegreli olarak çalışan EBYS Sistemimize evrak gönderebilir zamandan ve kağıttan tasarruf edebilirsiniz.

Saygılarımızla…

 

Bu içerik toplam 12 kişi tarafından okunmuş.

Elektronik Belge ve Online Tahsilat Hizmeti

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen online belge talebi ve tahsilat sistemi üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Elektronik belge sistemine sadece firma imza yetkilileri kayıt olabilmektedir. Kayıt öncesinde firma yetkilisinin cep telefon numarasının Odamıza bildirilmesi gerekmektedir. Doğrulama kodu firma yetkilisinin cep telefonuna kayıt esnasında gönderilecektir.

E-imzalı olarak 7/24 alabileceğiniz belgelerimiz:

Bildirim için; Firma Sicil No, Firma Ünvanı, Yetkili Adı Soyadı, Yetkili TC No, Yetkili e-mail ve Yetkili GSM No bilgilerinizi konyaereglitso@tobb.org.tr adresimize mail ile gönderiniz.

Teknik Destek:

332 713 10 73-Dahili 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 530 340 9651