Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Web Sitesine Hoşgeldiniz

E-Posta : konyaereglitso@tobb.org.tr

Telefon : 0332 713 10 73

KONUT YARDIM KAMPANYASI

Ana Sayfa » Haberler » KONUT YARDIM KAMPANYASI

Sayın Üyemiz;

5174 sayılı Kanun ile kurulmuş Kamu Tüzel Kişiliğine haiz mesleki üst kuruluş konumundaki Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, bu felaket için katılımcıların imkânları ölçüsünde yıkılmış ve ağır hasarlı konutların yeniden yapımını sağlamak amacıyla, Türkiye genelinde Birliğe bağlı 365 Oda ve Borsa ile bunların üyeleri ve arzu eden vatandaşlarımızın katılımıyla Türk İş Dünyası Kalıcı Deprem Konutları Yardım Kampanyası adı altında bir yardım kampanyası başlatılmıştır.

Yardımlaşma ve dayanışma duygusunun yoğun olarak yaşandığı bugünlerde, halkımızın da beklentileri doğrultusunda dramatik felaketten etkilenen vatandaşlarımızın kalıcı konut ihtiyaçları için her türlü yardım ve desteği sağlayacağınız inancıyla, Türk İş Dünyası Kalıcı Deprem Konutları Yardım Kampanyası için ekte hesap numaraları verilmiştir. Bağışlarınızı ekteki hesaplara gönderilmesini arz ederiz.

Saygılarımızla…

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ – DEPREM FELAKETİ YARDIM HESAPLAR

 

Bu içerik toplam 18 kişi tarafından okunmuş.

YAPILANDIRMA KAPSAMINDA İLK TAKSİT ÖDEME SÜRESİ UZATIMI

7440 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun kapsamında 31/07/2023 olarak belirlenen yapılandırma ilk taksit ödeme süreleri 04/08/2023 tarihine kadar uzatılmıştır.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 537 592 1073